Het team van de Stichting Exploitatie Grote Kerk Veere bestaat uit:

  • Directeur: Gert-Jan de Koster
    Mail: gertjan@grotekerkveere.nl 
  • Historische beleving en fondsenwerving: Josje Stoel
    Mail: josje@grotekerkveere.nl 
  • Beheerder / conciërge: Chris Koole
    Mail: beheer@grotekerkveere.nl 
  • Marketing en Communicatie: Marjolein van de Putte
    Mail: communicatie@grotekerkveere.nl 
  • Bedrijfsleider, verhuringen en coördinatie vrijwilligers: Marjolein Bolmers
    Mail: marjolein@grotekerkveere.nl
  • Projectleider Kerkmeester Folkert de Jong: Bianca Runge
    Mail: bianca@grotekerkveere.nl 
  • Muziekprogrammeur: Bart Gabrielse
    Mail: bart@spinbookings.nl
  • Techniek: Walter van Peene
    Mail: techniek@grotekerkveere.nl

Vacatures

Op dit moment hebben wij een vacature voor vrijwilligers en een vacature voor medewerker Horeca en Experience: